Szkolenie - "Sposoby ochrony wartości niematerialnych wytwarzanych lub wykorzystywanych przez przedsiębiorcę"


Wraz z Centrum Integracja w Gdyni Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji 6 maja w godzinach 15:30-17:30 zapraszamy na bezpłatne szkolenie:

"Sposoby ochrony wartości niematerialnych wytwarzanych lub wykorzystywanych przez przedsiębiorcę"

Jesteś zainteresowany uzyskaniem informacji jak zabezpieczyć swój pomysł na biznes? Jak bezpiecznie wdrażać pomysły biznesowe w życie chroniąc je przed bezprawnym wykorzystaniem? Jak bezpiecznie tworzyć i zarządzać własnością intelektualną? Jakie czynności podjąć przed ujawnieniem informacji osobom trzecim?
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne szkolenie mające na celu przybliżenie przedsiębiorcom lub osobom planującym założenie działalności gospodarczej meandrów skutecznego zabezpieczania i bezpiecznego korzystania z wartości niematerialnych.

 

TERMIN: 6 maja 2015r. środa w godz. 15.30 – 17.30

MIEJSCE: Centrum Integracja w Gdyni, ul. Traugutta 2

WSTĘP i ZAPISY: wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązkowe zapisy pod nr tel. 505 606 776, w godz. 9.00 -17.00, lub drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

„Kanapa Przedsiębiorczości” jest inicjatywą Centrum Integracja w Gdyni skierowaną na motywowanie do podjęcia zatrudnienia, pobudzenie przedsiębiorczości oraz rozwijanie umiejętności podejmowania decyzji, czy też brania za siebie odpowiedzialności.

Zapraszam serdecznie

Mateusz M. Woźniak

 

 

Copyright